Deelnemers

Onderstaand de deelnemers aan de restauratiefair 2019

DEELNEMERS:

Stichting RIBO

Stichting Materiaal voor Monumenten

CIBAP excellentiegroep schilderen

ROC v Twente

Monumentenwacht Overijssel-Flevoland

Het Oversticht

St Overijsselse Molen/Gilde vrijwillige molenaars

Aphart photography

Stichting Maarkels Landschap

Twentse erven

Huis en Erfgoed Collectief

Erfgoedvereniging Heemschut

Erfgoedcommissie  HvT

Erfgoedcommissie Hengelo

Stichting Certificering Restauratie

Vereniging Restauratie Noord

Houtzagerij Twickel

FNV Twente

Dijkoraad RRG

Stichting Anpak,n

Railpleasure, Spoorfietsen

Stichting Terebinth

Boerman Kreek Architecten

VandenBeuckel, Culture, Connect, Conservation en Consulting

Stichting Twickel, landgoedwinkel

Buro Anno 1998, Restauratie & Ontwerp

Voeggarant

R.  Hans restauratie en molenonderhoud

Het Neerlandsch Stucgilde

Hekkers en van 't Spijker meubelrestauratie

Vakgroep Restauratie stukadoors

Glasatelier Betty Bulthuis

Jurgen Nijhof Smeedwerk/Nederlands Gilde van Kunstsmeden

Hendri Valk, ambachtelijk meubelmaker

Natuursteen Woertman

Leidekkersbedrijf  Koenders

Rietdekker Kleinjan, Den Ham

Leembouwwerken  A. Schopman

Steenfabriek De Werklust

Wim de Groot projectbegeleiding

Bouwbedrijf Harkink restauratiemetselen

TaloArt Restauration

Insektokill Ratmuka Groep

Tuulk

Carl Giskes Tierrafino

Rico Pronk, Stichting Transformatie door Licht, Industriële verlichting

Febo Waanders Guitars

Linova Verf & Bladgoud

RenoDry

Harlinger Aardewerk- en Tegelfabriek

J&J Restauratie

Bolhuis Schilderwerken BV

Frank Bouwmeester, Reclame schilder

Thomas Metscher Glas in Lood Atelier

Gebroeders van der Geest Schilder- en Vastgoedonderhoud

A. Cominotto

Assink Hout

Hout van Hout, parketteur

Martin Lammers / Gerrit te Linde, Ambachtelijke bakker

Julie Williams Patisserie

Markslag

Restauratiefonds

Bim4all

 

Deelnemers World Skills:

Carline Refuge, bloembinden

Guus van Velthuijsen, meubelmaken

 

Studenten THR met verschillende opdrachten